Gouden Speld - PA0VVH

Tijdens de jaarvergadering van de VERON afdeling Nijmegen op 22 januari 2010 werd onze afdeling bezocht door het HB lid Sjoerd Ypma - PA0SHY. Het afdelingsbestuur heeft de uitreiking tot in de kleinste details in het geheim voorbereid zodat het verrassings effect zo groot mogelijk zou zijn. De voorzitter, Volker van Hoorn - PA0VVH mocht uiteraard niets vermoeden.

 

Het bestuur zit enigszins gespannen te wachten voor aanvang van de Eerste Huishoudelijke vergadering. Zou Volker al iets vermoeden? 

 

Als het hoge woord eruit is en het HB-lid echt voor Volker is gekomen is het tijd voor een toespraak, een zwart doosje en het uitreiken van de 'Gouden Speld'. 

 

Sjoerd (PA0SHY) wordt bedankt voor zijn komst naar Nijmegen.  

Enkele 'Gouden Speld' dragers van onze afdeling: vlnr. PA0DUO, PA3DYA, PA0VVH, PA0MJK, PE0GRD.